Technolog

Osie

Technolog

Miejsce pracy
SOKOŁÓW S.A. Oddział w Osiu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności
  • znajomość programu EXCEL
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży mięsnej

Obowiązki:

  • ścisła współpraca z technologami
  • udział w tworzeniu nowych projektów
  • tworzenie dokumentacji technologicznej (specyfikacji produktów)
  • praca w systemach rozliczeniowych produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • system premiowy
  • możliwość rozwoju

Contact

CV prosimy składać na adres: rekrutacja.gzella@sokolow.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 519-514-704

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SOKOŁÓW S.A. Oddział w Osiu z siedzibą w Osiu, przy ul. Dworcowa 8 A moich danych osobowych zawartych w przesłanym/złożonym przeze mnie cv/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które dotyczy moja aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”