Sokoliki bez konserwantów – nowy skład ulubionej marki dzieci

Sokoliki bez konserwantów – nowy skład ulubionej marki dzieci

Produkty z linii dedykowanej dzieciom Sokoliki mają nowe, krótkie składy – bez żadnych substancji dodatkowych i konserwantów. „Czystą etykietę” mają wszystkie produkty z serii: parówki, szyneczka drobiowa, szyneczka wieprzowa, kiełbaski, kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny. Sokoliki niezmiennie wyróżnia wysoka mięsność i delikatny smak, lubiany przez najmłodszych konsumentów. Są idealnym uzupełnieniem codziennej diety dzieci w wartościowe białko.

Wymagający najmłodsi konsumenci

To, co spożywają dzieci ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Dlatego produkty stworzone z myślą o nich, w szczególności powinny spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. W przypadku produktów mięsnych ważnymi kryteriami wyboru są wysoka mięsność, sprawdzony surowiec, delikatny smak.
- W dobie zmieniających się trendów konsumenckich, coraz większa grupa osób poszukuje produktów o naturalnym składzie, pozbawionych konserwantów oraz substancji dodatkowych – mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A. - Sokoliki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Zmieniając składy produktów z linii Sokoliki i usuwając z nich konserwanty oraz substancje dodatkowe, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jestem przekonany, że Sokoliki z nowym składem zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Mięsna przekąska idealna na każdy dzień

Sokoliki to wysokiej jakości produkty mięsne, które powstają ze sprawdzonego surowca. Są dobrym źródłem pełnowartościowego białka, który jest bardzo ważnym składnikiem codziennej diety dzieci. Delikatne przyprawy zostały dobrane z uwzględnieniem preferencji smakowych najmłodszych konsumentów. Sokoliki świetnie sprawdzą się jako pożywny posiłek w ciągu dnia – podczas śniadania czy kolacji i jako przekąska - w szkole lub na wycieczce. Parówki i kiełbaski znakomicie smakują podane na ciepło – ugotowane, usmażone czy upieczone. Szyneczka to idealny dodatek do kanapek jedzonych w domu, jak i na drugie śniadanie w szkole. Kabanoski są wygodną przekąską, po którą można sięgnąć w każdym momencie dnia.

Sokoliki z nowym składem dostępne są od listopada. Proces wprowadzania produktów Sokoliki z nowymi składami odbywa się stopniowo, w miarę wyczerpywania się wcześniejszych partii produktów oraz opakowań.