Sokołów wspiera #GaszynChallenge

pracownicy
gaszyn

Pracownicy Grupy Sokołów wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. W naszych zakładach oraz hurtowniach pracownicy wykonali 10 pompek lub 10 przysiadów na rzecz chorych dzieci.

W ostatnich dniach niezwykle popularne stało się wyzwanie na Facebooku, pod nazwą #GaszynChallenge. Jest to akcja charytatywna polegająca na wykonaniu 10 pompek i/lub 10 przysiadów i przekazaniu darowizny na rzecz potrzebującego dziecka. Po wykonaniu ćwiczeń nominuje się kolejne 3 firmy do podjęcia wyzwania.

Całą akcję zapoczątkował strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej z Gaszyna, chcąc wesprzeć zbiórkę pieniędzy na pomoc małemu Wojtusiowi w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Fenomenalna akcja zakończyła się spektakularnym sukcesem. Udało się pomóc nie tylko Wojtusiowi, ale dzięki #GaszynChallenge wsparto zbiórki na leczenie wielu innych dzieci.

Jako pierwszy wyzwanie podjął oddział w Czyżewie. 24 czerwca na terenie zakładu pracownicy wspólnie wykonali 10 przysiadów lub pompek. „Pompowanie” odbywało się na rzecz Zosi. Do akcji nominowano kolejne zakłady należące do grupy Sokołów: Jarosław, Sokołów Podlaski i Osie.

Oddział w Osiu podjął rzuconą rękawicę i zgromadzeni pracownicy wywiązali się z zadania: część osób zrobiła 10 pompek, część 10 przysiadów. Oddział zdecydował się przekazać darowiznę na rzecz Mai, która tak jak Zosia i Wojtuś, walczy z SMA. Oddział w Osiu nominował kolejne firmy i instytucje do udziału w akcji, w tym naszą spółkę zależną, Gzella NET.

Wyzwanie otrzymało również Centrum Dystrybucji w Zakopanem. Zakopiańska załoga również dołączyła do akcji i „pompowała” na rzecz Tosi.

Zachęcamy do wpłat:

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengemaja

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia

Zapraszamy do śledzenia Gaszyn Challange na naszym Facebooku Sokołow od kuchni oraz na profil na Linkedin:

https://www.facebook.com/sokolowodkuchni/ 

https://www.linkedin.com/company/sokolow-s-a-/