Sokołów partnerem trasy koncertowej Sanah

Uczta Tour ‘22
koncert sanah uczta
uczta kabanosiki sanah koncert

Sokołów został partnerem rozpoczynającej się właśnie trasy koncertowej sanah Uczta Tour ‘22. Firma będzie obecna podczas wszystkich koncertów, które odbędą się w 11 miastach Polski. Sokołów przygotował również z tej okazji dedykowaną, specjalną linię kabanosów Sokołów „Kabanosiki” Sanah.

Sanah to jedna z najbardziej znanych artystek w naszym kraju. Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej ma na swoim koncie wiele hitów, które cieszą się niezwykłą popularnością. Ostatnio wydany album „Uczta” nawiązuje tytułem do miłego spędzania czasu i wspólnego zasiadania przy stole. Premierze albumu towarzyszy trasa Uczta Tour ‘22. To cykl 12 wyjątkowych koncertów, które odbywać się będą w kolejne wiosenne wieczory w Gdańsku, Poznaniu, Tarnowie, Gliwicach, Lublinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławie, Szczecinie i Warszawie.

Sokołów został partnerem tej trasy koncertowej. – Jako jeden z liderów w naszej branży, jesteśmy otwarci na nowe formy promocji naszej marki – mówi Maciej Częścik, Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu w Sokołów S.A. – Chcemy też skutecznie docierać do młodych konsumentów, stawiając na nowe aktywności w tym obszarze. Dlatego niezmiernie cieszymy się z takiej formy współpracy, jaką jest partnerstwo trasy koncertowej sanah Uczta Tour ‘22. W ten sposób możemy aktywnie towarzyszyć młodym ludziom podczas wydarzeń, z którymi wiąże się tak wiele pozytywnych emocji.

Sokołów przygotował również dla fanów dobrej muzyki i dobrego jedzenia niespodziankę. To limitowana wersja kabanosów „Kabanosiki” sanah. Produkty z limitowanej serii będzie można nabyć w trakcie koncertów oraz w wybranych sklepach firmowych Sokołów i Gzella w miastach, w których odbywać się będą koncerty. Punkty sprzedaży zostaną oznakowane plakatami informującymi o akcji. Pełna lista sklepów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie: https://bit.ly/3EYXfrL