Oświadczenie

O  Ś  W  I  A  D  C  Z  E  N  I  E

 

Szanowni Państwo, potwierdzamy, że badanie produktu MIELONKA TYROLSKA (plastry) marki Kraina Wędlin, o numerze partii 02035S, z terminem przydatności do spożycia 11.08.2020 oraz 12.08.2020, zlecone przez Inspekcję Weterynaryjną, wykazało niespełnienie wymagań prawnych w odniesieniu do parametrów mikrobiologicznych określonych dla tej kategorii żywności.

W trosce o bezpieczeństwo Konsumentów niezwłocznie podjęliśmy wszelkie możliwe działania w celu wycofania ze sprzedaży kwestionowanej partii MIELONKI. Zapewniamy, że problem dotyczy wyłącznie tego produktu oznakowanego numerem partii 02035S.

Wszystkie pozostałe produkty Sokołów, dostępne w sprzedaży, są w pełni bezpieczne i spełniają wszelkie normy prawa żywnościowego.

Prosimy wszystkich Klientów, którzy dokonali zakupu produktu o niespożywanie produktu oznakowanego wyżej wspomnianym numerem partii i jeśli to możliwe zwrot produktu do sklepu w którym został on zakupiony.

Zapewniamy, że robimy wszystko, aby produkty dostarczane naszym Konsumentom były synonimem wysokiej jakości, dobrego smaku oraz przede wszystkim bezpieczeństwa. Prowadzone przez Sokołów S.A. systematycznie i na szeroką skalę badania laboratoryjne chemiczne i mikrobiologiczne (ok. 120 000 w ciągu roku czyli ok. 10 000 miesięcznie), dostarczają wyników, które są tego potwierdzeniem.

Zdjęcia produktu są dostępne poniższym dokumencie.