Od podwórka do stadionu

Turniej Sokolik Cup rozstrzygnięty
turniej sokolik
sokolik 2
sokolik 1
sokolik 3

Doskonale wszystkim znany regionalny turniej piłki nożnej właśnie się zakończył! To już 20 lat odkąd turniej nosi nazwę Sokolik, a firma Sokołów patronuje mu i wspiera młode piłkarskie talenty w dążeniu do swoich marzeń.

„Sokolik” to organizowany od 39 lat regionalny turniej piłki nożnej. Biorą w nim udział drużyny  uczniów ze szkół podstawowych. Uczestnictwo daje możliwość rozpoczęcia profesjonalnej kariery piłkarskiej, co dla wielu dzieci jest spełnieniem marzeń.

Tegoroczna letnia edycja „Sokolika” odbyła się z lekkim opóźnieniem, ale nie przeszkodziło to w emocjonującej walce o puchar. Dzieci i młodzież były nastawione na rywalizację na najwyższym poziomie. Wyłonione w powiatowych eliminacjach drużyny rywalizowały w 4 kategoriach grupowych.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

-dziewczęta: Fundacja „Piłka jest kobietą”

-chłopcy z klas IV i młodsi: Akademia Piłkarska Sokołów Podlaski

-chłopcy z klas V i VI: MK Pogoń Siedlce

-chłopcy z klas VII i VIII: MOSiR Mińsk Mazowiecki

Zawodnicy pierwszych trzech drużyn z każdej kategorii zostali nagrodzeni medalami oraz otrzymali upominki od firmy Sokołów. Nagrody zwycięzcom wręczał Dyrektor Spółki ds. Marketingu, Cezary Jasiński.

Co roku Sokołów wspiera organizację letniej i zimowej edycji turnieju, będąc jego patronem. Turniej to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość promowania właściwych nawyków żywieniowych i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzymał do spróbowania nowy produkt - Sokoliki Foodbolówki, czyli paróweczki w kształcie piłek.

To bardzo cieszy, że mimo obecnej sytuacji 39. Turniej Sokolik Cup  został przeprowadzony bezpiecznie i jak zawsze w sportowej atmosferze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy opiekunom. Serdecznie zapraszamy na przyszłoroczny Wielki Jubileuszowy 40. Sokolik Cup.