Cztery razy podium

Perły Rynku FMCG 2020 rozdane
perly fmcg
perly fmcg

Nie jedna, nie dwie, lecz aż cztery nagrody zdobyły nasze produkty podczas plebiscytu „Perły Rynku FMCG 2020”. Wyboru dokonało jury składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku spożywczych sieci handlowych i ekspertów z branży.

W kategorii „Dania Gotowe” złoty medal zdobyły nasze Dania Gotowe Premium. To wysokiej klasy produkty, które zdążyły podbić podniebienia oraz sklepowe półki. Wyróżnia je czysty skład oraz szybkość przygotowania. To świetne zamienniki pełnowartościowego obiadu powstałe na bazie tradycyjnych polskich smaków.

Z kolei Burgery Ziemniaczane marki Gzella zostały uznane jako jeden z najbardziej innowacyjnych produktów zdobywając brąz w kategorii „Innowacja spożywcza”.

Wyroby z pięknych Borów Tucholskich stanęły na podium także wśród „Mięs i przetworów mięsnych” - brązową Perłę Rynku FMCG jury przyznało Stekom z Borów.

W samej kategorii „Wędliny” trzecie miejsce zajęła nasza nowość – Szynka z Liściem.

„Perły Rynku” to ogólnopolski plebiscyt, w którym to eksperci z branży mają głos.

Jury, składające się z przedstawicieli sklepów spożywczych, hurtowni oraz stacji paliw wybiera najlepsze produkty, które pojawiły się w sprzedaży między marcem 2019, a marcem 2020. Zadaniem jurorów jest ich przetestowanie, ocena potencjału rynkowego i wyłonienie najlepiej rokujących nowości na runku spożywczym.

To kolejny rok kiedy produkty Sokołów zdobywają nagrody i przychylność jury. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ zdobyliśmy aż 4 wyróżnienia. To dla nas ogromna satysfakcja i potwierdzenie, że nasze wyroby zdobywają uznanie wśród najlepszych z branży.