Specjalista ds. Marketingu

Jarosław

Miejsce pracy
Jarosław
Nr ref.
80/SDM/2021
Komórka organizacyjna
Biuro Marketingu

Główny cel stanowiska/Twój zakres obowiązków:

  • kreowanie wizerunku firmy, współtworzenie i realizacja strategii marketingowej Spółki
  • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych o produktach i działaniach firmy, tworzenie opisów i tekstów marketingowych oraz prezentacji
  • planowanie i organizowanie akcji marketingowych, prezentacji i degustacji produktów oraz analiza ich efektywności
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz dostawcami, w zakresie wizualizacji produktów
  • koordynowanie procesu wprowadzania nowych produktów na rynek
  • monitorowanie i analiza rynku, trendów konsumenckich oraz działań konkurencji
  • współpraca w zakresie działań marketingowych wewnątrz struktury Sokołów S.A.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing i zarządzanie lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość narzędzi marketingowych i mechanizmów sprzedażowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i odpowiedzialność,
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie będącej liderem w branży
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)
  • narzędzia pracy (tablet, telefon, samochód służbowy)

Kontakt PL

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.