Specjalista ds. Handlu

Warszawa

Miejsce pracy
Warszawa, ul. Bukowińska 22B
Nr ref.
09/SDH/2024
Komórka organizacyjna
Biuro Eksportu

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży produktów mięsnych na rynkach międzynarodowych
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
  • uczestnictwo w branżowych targach międzynarodowych
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • bieżąca współpraca z aktualnymi klientami Sokołów S.A.
  • koordynacja realizacji zamówień
  • współpraca z innymi biurami firmy

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    Mile widziane:
  • znajomość innych języków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad handlu międzynarodowego

To oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)
Kontakt PL

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.