Młodszy Specjalista ds. HR

Sokołów Podlaski

Miejsce pracy
Nr ref.
39/MHR/2021
Komórka organizacyjna
Biuro Human Resources

Zakres obowiązków:

  • organizacja szkoleń, prowadzenie i monitorowanie planu szkoleń oraz analiza raportów szkoleniowych
  • raportowanie, analityka HR oraz obieg dokumentów
  • monitorowanie i analizowanie wskaźników z obszaru HR
  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • udział w projektach globalnych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, analityka
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom średniozaawansowany) – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point)
  • analityczne myślenie i umiejętności wyciągania wniosków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • otwartość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz systematyczność pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach lokalnych i globalnych HR
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

Kontakt PL

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.